IsoverMT2

Oficjalne forum serwera IsoverMT2


#1 2012-04-16 20:19:01

 ToonaxVip

Nowy użytkownik

42542735
Skąd: Honiatycze
Zarejestrowany: 2012-04-10
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Podanie by ToonaxVip

Kilka słów na wstęp:
Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Grzegorz i mam 16lat ,pochodzę z Zamościa.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,obecnie trenuje koszykówkę i siatkówkę.

O sobie:
Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.


Co bym robił jako GameMaster?
To co powinien robić każdy GM :
-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avinioncabal.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl www.polish-speed.pun.pl www.tenisstolowykrk.pun.pl www.xwf.pun.pl